O FRIMIE - GRAND COMPANY

Firma GRAND COMPANY to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się transportem i spedycją.

Firma została założona w Kwietniu 2012 roku i od tego czasu ciągle się rozwija poszerzając zakres świadczonych usług dla swoich krajowych jak i europejskich partnerów biznesowych. Korzenie firmy sięgają jednak o 25 lat wstecz. To właśnie mój Ojciec Zbigniew Grzegorzewski już 25 lat temu rozpoczął przygodę z transportem ciężarowym, czym skutecznie zaraził również mnie.

Wieloletnie doświadczenie wraz z nowoczesnym spojrzeniem na biznes zaowocowało właśnie powstaniem firmy Grand Company! Obecnie w naszej flocie znajduje się 26 pojazdów ciężarowych różnego typu, nie starszych niż cztery lata, co w połączeniu z zespołem profesjonalnych i dobrze wyszkolonych kierowców pozwala nam zapewnić bardzo wysoką jakość naszych usług.

Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w Monitoring GPS co pozwala na bieżąco śledzić realizacje zleceń i przekazywać rzetelne informacje swoim kontrahentom. Nowoczesny styl zarządzania firmą Grand Company powoduje ciągły wzrost ilości klientów, a co za tym idzie nieunikniony rozwój naszej floty transportowej. Współpracujemy z wieloma firmami z całej Europy, zapewniając profesjonalne wsparcie transportowe dla Państwa biznesu. Bardzo dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarzacie – to dzięki Wam i dla Was możemy stale się rozwijać.

Właściciel
Rafał Grzegorzewski

Strona głowna | O Firmie | Oferta | Nasza flota | Galeria | Kontakt

© GRAND Company. projekt mone studio